نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

نکته های طلایی طراحی

1.    فایل خود را به صورت چهار رنگ CMYK بزنید.
2.    حتما با کیفیت 300 دی پی آی طراحی کنید
3.    سایز استاندارد کارت ویزیت 8.5 در 4.8 می باشد.
4.    در طراحی کارت ویزیت معمولی حتما 3 میلیمتر متن از طرفین فاصله داشته باشد.
5.    توجه داشته باشید که نام شرکت که به صورت تیتر می باشد به لبه کارت نزدیک نباشد، حداقل 7 میلیمتر فاصله داشته بگذارید تا کار زشت نشود.
6.    در کارت های لمینیت حداقل 6 میلیمتر، از طرفین فاصله داشته باشد. در غیر این صورت امکان از بین رفتن تمام یا قسمتی از آن در هنگام برش وجود دارد.
7.    برای کارت های لمینیت به منظور جلوگیری از حباب زدن زیر روکش، از طراحی با زمینه تمپلات علی الخصوص رنگ های تیره مانند مشکی یا سورمه ای جدا بپرهیزید.
8.    نوشته های مشکی خود را تک رنگ قرار دهید یعنی فقط (K) 100 باشد. اگر از چهار رنگ استفاده کرده باشید و فونت کوچک باشد متن قابل خواندن نیست. مثل آدرس که فونت کوچکی نیز دارد
9.    برای کارت های به جنس کتان به خاطر نوع مقوای به کار رفته در آن، طرح های دارای تمپلات (زمینه یکدست رنگی یا زمینه های مشکی) به هیچ عنوان استفاده نکنید.
10.    به هیچ عنوان برای کارت ویزیت خود کادر قرار ندهید، به احتمال زیاد به دلیل جابجایی برش کار نامتقارن در بیاید.
11.    به علت مسایل فنی تولید، پشت کارت های دورو، در مقایسه با روی آن در شرایط متفاوتی چاپ می شود. بنابراین اگر در طراحی رنگ هر دو طرف یکسان در نظر گرفته شود، باز هم پس از چاپ مقداری با هم متفاوت خواهد بود. علی الخصوص در مورد رنگ های حساس.
12.    فایل های خروجی خود را با پسوند Jpeg و یا Tif (بدون لایه)  برای چاپ بفرستید تا در لایه های کار مشکل جابه جایی پیش نیاید.نظرات شما

      نظری دریافت یا تایید نشده است
      

ارسال نظر

تصویر امنیتی  

ایمیل یا وب سایت

نام  

 

ارسال نظر